محل تبلیغات شما

لوله کشی استخر:

تا دهه ماضی در لوله کشی استخر لوله کشی سونا و جکوزی نیز از لوله فی کاربرد می شد که مرسوم به لوله های گالوانیزه (لوله فولادی با روکش از روی ) بودند .

اما به دلیل اینکه در استخر شنا میزان کلر آب اغلب از کران معمول هست و پس از مدتی لوله های فی دچار مشکلاتی همچون ترکیدگی نشتی و… به هستی می آمد. و خسارت های زیادی به همراه داشت .

اما در نهایت المان پیش قدم شد و استاندادرد جدیدی تدوین کرد.و شروع به تولید لوله های یو پی وی سی کرد این لوله ها ساختار همانند به لوله های pvc دارند ومقاومت بالایی در مقابل فشار دارند .

و چون حرکت آب در لوله های یو پی وی سی تحت خفگی است پایداری و زخامت این مدل لوله ها باید به شدت بالا باشد .پیشنهاد میکنم حتما نوشتار لوله و اتصالات upvc را مطالعه کنید.

این موارد مایه شد که طی مدت اختصار لوله های یو پی وی سی جایگذین لوله های فی شوند.

لوله های پلیمری:

چند سنه پس صنعت آبرسانی شروع به به کارگیری لوله های پلیمری کردند .که این لوله ها به لوله های تک لایه یا پلی پروپیلن مرسوم بودند .به دلیل استقبال نکویی که از این لوله ها شد. جایگذین لوله های فی شدند .این لوله ها مزیت های زیادی داشتند ولی مهم ترین برتری انها :

عدم ته نشست زدگی و زنگ زدگی

مقاومت بالا در روبرو تنگنا نشتی و ترکیدگی

 حمل و نقل آسان

 

لوله های پنج لایه:

نسل بعدی لوله های آبرسان لوله های پنج لایه بودند که علاوه بر برتری های لوله های تک لایه مزیت راحتی در اجرا به آن اضافه شد به کمک این لوله ها ملت از لوله های فی در بخش آبرسانی و تا حدودی در تقسیم لوله کشی استخر نجات پیدا کردند.

اما در دسته فاضلاب مشکلات جدی تر بودند.در این دسته از لوله های چدنی کاربرد می شد .

و به وسیله سرب ریزی این لوله ها عایق بندی میشدند.این فرآیند به شدت سخت و پر هزینه بود .

در بیمارستان ها و یا کارخانجاتی که فاضلاب کیمیایی داشتند لوله های فی پس از مدتی سوراخ می شدند و نشتی میدادند.

طی چند سنه لوله های pvc توانستند جای این لوله های فی را بگیرند و چون ماده اصلی این لوله ها از کلر بود عمدتا پایداری نکویی نسبت به کلر و سایر اسید ها داشتند.علاوه بر این لوله های pvc به شدت اقتصادی بودند .


تجهیزات استخر لوله ,های ,ها ,فی ,استخر ,کشی ,لوله های ,این لوله ,لوله ها ,های فی ,لوله کشیمنبع

دمای استاندارد استخر و سونا و جکوزی

لوله کشی استخر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان فیلم و سریال فرش کاشان chawshinkala انجام پروژه هایdatabase نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی خريد اينترنتی ترازو دانلود بازی کامپیوتر و موبایل لرن آکادمی شبکه سمن های استان کرمانشاه جک پارکینگ موتور لاین